Akce safe

Objednávka

zde si můžete online objednat požadované množství matkových indikátorů

1. zadejte množství

Matkové indikátory vel. 24 mm
počet
Matkové indikátory vel. 27 mm
počet
Matkové indikátory vel. 30 mm
počet
Matkové indikátory vel. 32 mm
počet
Matkové indikátory vel. 33 mm
počet
Objednávám jako

vyplňte, prosím, kontaktní údaje nutné pro úspěšné zaslání vašeho zboží a vystavení daňového dokladu

2. uveďte kontakt

Firma:
Jméno:
IČO :
Příjmení:
DIČ:
e-mail:
telefon:

adresa dodání

fakturační adresa

code & design by www.ideaware.cz

Ceny + ekonomika

Matkové indikátory

Pro velký zájem jsme rozšířili sortiment a snížili cenu. Nyní můžete objednávat matkové indikátory v těchto velikostech:

původní cena 15.80 Kč/1ks

nyní cena 9 Kč/1 ks

při odběru 100 a více ks balné zdarma / ceny uvedeny bez DPH
Zaváděcí bonus pro konečného zákazníka: při odběru nad 1 000 ks dalších 100 kusů zdarma!

Nabídka exkluzivního označení

Matkové indikátory můžeme dodávat s označením Vaší společnosti. Za jednorázový poplatek 2000 Kč Vám zhotovíme originální štítky s uvedením názvu Vaší společnosti nebo např. odkazem na www stránky. Můžete tak významně podpořit prodej svého zboží bez nebezpečí, že zákazník bude hledat jiného dodavatele.

Cenové výhody pro obchodní partnery: dle dohody

Ekonomický přínos matkových indikátorů

Vzhledem k častým otázkám na toto téma bude nejlepší vysvětlit tuto záležitost na příkladu:

Dopravní firma provozuje např. 30 souprav. Jedna souprava (tahač + návěs) má zpravidla 5 náprav a na 4 z nich (zadní + návěs) je vhodné aplikovat matkové indikátory. Celkem 80ks. (Indikátory mohou být i na přední nápravě, ale v tomto případě to neuvažujeme.)

Před každou jízdou (uvažujme např. jízdu v trvání 3-5 dnů) by mělo být utažení matek odborně zkontrolováno. Tedy – servisní technik nasadí momentový klíč postupně na všechny matky a zkontroluje jejich dotažení. Je to nejen fyzicky namáhavé, ale i když bude zdatný, bude mu to trvat min. 15–20 min. Dejme tomu, že jeho hodinová mzda činí 150 Kč, tzn. s odvody na sociální a zdravotní pojištění je hodinový náklad pro zaměstnavatele cca 200 Kč. Čili jedna kontrola matek přijde firmu na cca 65 Kč. Když tyto kontroly proběhnou 4x měsíčně, činí takové náklady cca 260 Kč/měsíc. U jedné soupravy. U 30 souprav je to již cca 7 800 Kč měsíčně.

Pokud bude souprava osazena matkovými indikátory, nebude kontrola dotažení matek trvat déle než minutu. A může ji snadno provést sám řidič. Pořízení 80 ks matkových indikátorů představuje náklad ve výši 480 – 640 Kč; uvažujeme-li např. o ceně 7 Kč/ks, je to celkem 560 Kč.

Porovnáním této částky s měsíčním nákladem na kontrolu dotažení matek jedné soupravy snadno zjistíme, že už po 2 měsících se investice do indikátorů vrátila a že matkové indikátory – kromě zvýšení bezpečnosti a dalších benefitů – dokonce generují i malý zisk.

Vzhledem k možnosti opakovaného používání a dlouhé životnosti lze proto jen velmi obtížně najít důvod, proč matkové indikátory v praxi neuplatňovat.