Akce safe

Objednávka

zde si můžete online objednat požadované množství matkových indikátorů

1. zadejte množství

Matkové indikátory vel. 24 mm
počet
Matkové indikátory vel. 27 mm
počet
Matkové indikátory vel. 30 mm
počet
Matkové indikátory vel. 32 mm
počet
Matkové indikátory vel. 33 mm
počet
Objednávám jako

vyplňte, prosím, kontaktní údaje nutné pro úspěšné zaslání vašeho zboží a vystavení daňového dokladu

2. uveďte kontakt

Firma:
Jméno:
IČO :
Příjmení:
DIČ:
e-mail:
telefon:

adresa dodání

fakturační adresa

code & design by www.ideaware.cz

Nehody

Kamionu uletělo kolo. Trefilo policejní auto

Zdroj: iDNES.cz

Uvolněné kolo nákladního auta odstartovalo řetězovou srážku sedmi aut

Tři nehody za sebou zajistily ve čtvrtek kolem poledne neprůjezdnost silnice I/54 u Moravského Písku na Hodonínsku. Při nehodě se zranili čtyři lidé, pro jednu řidičku musel přiletět záchranářský vrtulník.

Sérii nehod odstartovalo uvolněné kolo zadní nápravy tahače, které narazilo do protijedoucího nákladního vozu, a oba účastníci střetu událost řešili na místě sepsáním standardního formuláře o nehodě. Než ale skončili, odehrála se na místě další kolize.

Osobní vůz u místa přibrzdil a vzápětí do něj zezadu nabouralo další auto. Ani v tomto případě nebylo třeba volat policii a záchranáře a aktéři řešili svůj případ stejným způsobem. To už se ale k místu blížilo jiné nákladní auto. Jeho řidič reagoval na situaci a brzdil. Totéž udělal řidič osobního auta jedoucího za ním, ne však už řidička dalšího vozu.

Zdroj: Novinky.cz

Z náklaďáku upadlo kolo a způsobilo hromadnou nehodu pěti aut

"V protisměru narazilo do jedoucího vozu Kia, poté se vrátilo zpátky a trefilo jedoucí dodávku.  Pak se otočilo se a zadní částí narazilo do  škodovky. Řidič Kia vyjel mimo komunikaci," popsala klikatou cestu utrženého kola mostecké policejní mluvčí Ludmila Světláková.

Při nehodě celkem pěti vozů se tři lidé lehce zranili. Nikdo před jízdou nepil alkohol, hlavním viníkem tedy zřejmě bylo neposlušné kolo.

Proč z auta upadlo, zatím policie neupřesnila s odvoláním na probíhající vyšetřování. Pravděpodobnou příčinou však byl špatný technický stav nákladního auta. Dopravu v úseku policie obnovila kolem půl jedenácté.


více informací
novinky.cz

Náklaďáku za jízdy uletěla dvě kola, jedno v protisměru trefilo osobní auto

Pouze blesková reakce řidiče osobního auta zachránila před zraněním mladou rodinu, když se na ně po silnici řítila dvě kola, která za jízdy uletěla z protijedoucího náklaďáku. Pohotový šofér se dokázal v poslední chvíli nebezpečí alespoň částečně vyhnout, takže jedno kolo se o jeho auto jen "otřelo". 

Nehoda se stala ve středu dopoledne na silnici od Rasové ke Starému Hrozenkovu na Uherskohradišťsku. Kola se uvolnila ze slovenského tahače s návěsem.

"Uvolnila se dvě kola na levé straně a kutálela se po silnici. V protisměru v tom okamžiku jel renault. řidič zareagoval včas, takže kolo do auta vrazilo bokem," popsal mluvčí policie v Uherském Hradišti Aleš Mergental.

Díky tomu se nic nestalo řidiči ani jeho ženě a dítěti, které vezl. Třicetiletého šoféra náklaďáku policisté potrestali pokutou, protože podle nich vyjel na silnici s autem, které nebylo technicky způsobilé k jízdě.


více informací
idnes.cz

Kamiónu se za jízdy utrhlo kolo a zdemolovalo protijedoucí auto

upadlé kolo

Snad všichni svatí stáli při čtyřiapadesátileté řidičce ve vozidle Peugeot 206, do kterého vletělo kolo utržené za jízdy z kamiónu. Žena ze zdemolovaného auta vylezla jen s krvavými šrámy v obličeji.


více informací
deník Právo | novinky.cz


Uvolněné kolo srazilo 4 školáky

upadlé kolo

Kolo utržené z jedoucího náklaďáku zranilo tři děti a dospělého na autobusové zastávce v Kuksu na Trutnovsku. Všichni mají poranění obličeje, mozku a hlavy. Pro devítiletou dívku s otevřenou zlomeninou ruky přiletěl vrtulník.


více informací
deník Právo | deník Blesk | idnes.cz


Uvolněné kolo převalcovalo řidiče na pumpě

nehoda na pumpe

Dvouset kilové kolo, které se uvolnilo z návěsu projíždějícího kamionu smetlo nic netušícího řidiče, který právě tankoval na benzínové pumpě.


více informací
článek v novinách | video z průmyslové kamery